Aktualności

Wigilia firmowa – restauracja w Warszawie na Ursynowie

Dobre miejsce na wigilię firmową? Warszawa pełna jest odpowiednich lokali, lecz my proponujemy Państwu połączyć kameralną atmosferę z przygotowanymi na miejscu pysznymi daniami, profesjonalną obsługą i dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, czyli zorganizować spotkanie w restauracji American House.

Nasza restauracja na wigilię firmową w Warszawie mieści się na Ursynowie, w cichej i zielonej okolicy, nieopodal Lasu Kabackiego. Sprawny dojazd z każdej części miasta, do tego duży parking i możliwość noclegu w jednym z naszych pensjonatów ułatwiają organizację tego tak wyjątkowego corocznego wydarzenia, jakim jest wigilia firmowa.

Warszawa, centrum miasta relatywnie blisko, dobrze skomunikowane rejony, jednak już bez zgiełku i uniedogodnień. Spokój, cisza i bliskość natury pozwalają gościom się zrelaksować, odpocząć, skupić na sobie i innych, pielęgnować relacje.

Restauracje w Warszawie – wigilia firmowa w kameralnej atmosferze American House

Na imprezy firmowe, wigilie oraz spotkania świąteczne przygotowaliśmy dwie sale, jedną małą, mieszczącą 15 osób, i drugą większą – dla 55 gości. Obie są kameralne i dobrze oddzielone od reszty restauracji, a urządzone jednocześnie elegancko i przytulnie, z klasą. Tradycyjne meble i dodatki, blask świec, ciepło bijące od kominka i drewniane rustykalne akcenty – to przestrzeń, która pozwala czuć się swobodnie, ale zarazem zapewnia elegancki, nieco podniosły klimat, wpisujący się w nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Na życzenie zadbamy także o dodatkowe elementy wystroju sali lub stołów (np. kompozycje, stroiki czy winietki). W takiej domowej, intymnej atmosferze łatwo o rozluźnienie i nastrój, które sprzyjają z jednej strony integracji i zabawie, a z drugiej – tworzeniu planów, analizowaniu czy podejmowaniu ważnych decyzji.

Obie sale są również wyposażone w zaplecze techniczne: rzutnik multimedialny z ekranem lub telewizor i flipchart, na których zaprezentują Państwo materiały podsumowujące rok w firmie, filmy czy zdjęcia i inne. Zatroszczymy się o całą stronę techniczną wydarzenia, czyli o potrzebny sprzęt, oświetlenie i nagłośnienie.

Wigilie firmowe Warszawa

Pyszne spotkania świąteczne i wigilie firmowe – Warszawa, American House

Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę gastronomiczną spotkania, czyli świąteczny obiad lub kolację, napoje, przekąski w formie bufetu czy wiele innych specjałów według życzenia. Na co dzień łączymy tradycyjną polską kuchnię i amerykańskie smaki, jednak jesteśmy także otwarci na kulinarne pomysły, którymi nasi doświadczeni kucharze uświetnią firmowe spotkanie. Gotujemy dobrze, zdrowo i smacznie, przykładając dużą wagę do jakości produktów. A o najlepsze samopoczucie gości i przyjemną atmosferę zatroszczy się nasza profesjonalna obsługa, która w ciągu setek firmowych spotkań nieraz pokazała, że niemożliwe nie istnieje.

Wigilia w restauracji w Warszawie to też świetny pomysł na to, aby zamienić wspólny obiad i kolację na fantastyczną zabawę integracyjną do późnego wieczoru. Zadbamy o pełną oprawę kulinarną przyjęcia: zimną płytę, przekąski i słodkości. Nasze zaplecze pozwala na wynajęcie DJ-a, konferansjera, animatorów i fotografów, którzy zapewnią dodatkowe atrakcje.

Restauracja (Warszawa) – wigilia firmowa z zapewnionym noclegiem dla gości

Jeśli na spotkanie świąteczne zapraszają Państwo pracowników, klientów, partnerów biznesowych i innych gości spoza Warszawy, proponujemy wygodne noclegi w jednym z naszych pensjonatów i apartamentów, które znajdują się nieopodal restauracji. Nasze przytulne, ciepłe i pozbawione sztywnej hotelowej rutyny wille dają wytchnienie od zgiełku miasta. A jednocześnie są dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, co ułatwia zaplanowanie spotkań biznesowych lub atrakcji turystycznych. 

Zapraszamy do zarezerwowania sali na wigilię firmową: w dogodnym dla Państwa terminie chętnie zaprezentujemy nasz lokal, ustalimy menu oraz wszystkie kwestie techniczne (i inne). Mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie w organizacji tego typu spotkań – chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy czy wręcz przejmiemy inicjatywę.

Restauracja American House = niezapomniane spotkanie świąteczne, pyszna kolacja i elegancka impreza wigilijna. Warszawa, ul. Baletowa 3 – serdecznie zapraszamy.