Aktualności

W Restauracji American House zapewniamy miejsce na imprezę firmową w Warszawie, a także szkolenia i spotkania biznesowe. Mamy do dyspozycji dwie sale – małą do 15 osób oraz dużą, w której pomieści się aż 55 osób. Każda z sal wyposażona jest w rzutnik multimedialny z ekranem lub telewizor oraz flipchart. W trakcie oferujemy przerwy na kawę, szybki lunch lub elegancką kolację na zakończenie spotkania.

Restauracja na spotkanie firmowe w Warszawie – zalety

Kluczowym powodem, który sprawia, że restauracje są tak chętnie wybierane do organizowania spotkań firmowych, jest kameralny nastrój. Eventy odbywające się w biurowcach często charakteryzują się sztywną atmosferą, która w konsekwencji wywiera stres na zgromadzonych członkach przedsiębiorstwa, natomiast wydarzenia organizowane poza obiektem znacznie poprawiają komfort psychiczny pracowników. Jest to szczególnie ważne wówczas, gdy planowana jest aranżacja posiedzenia dwóch współpracujących firm, bądź też oddziałów, ponieważ wtedy neutralny grunt nie daje poczucia dominacji żadnej ze stron.

Jeżeli pochodzisz z innego obszaru Polski i zależy Ci na tym, aby event odbył się w większym mieście, to wybór restauracji w Warszawie na spotkanie firmowe może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ty i Twoi współpracownicy będziecie mieć okazję, by spędzić miło razem czas, zwiedzając stolicę – zwłaszcza że jest to miasto, które stale zaskakuje swym urokiem.

Restauracje na spotkanie biznesowe w Warszawie – cechy

Spotkania biznesowe w Warszawie to codzienność dla przedsiębiorców, którzy są przyzwyczajeni do tego typu wydarzeń. Z tego powodu warto urzec swoich partnerów zawodowych, ponieważ wtedy na długi czas będą mieć w pamięci przebieg posiedzenia. Aby zaplanowane spotkanie przebiegło pomyślnie, lokal powinien zapewnić zgromadzonym odpowiednie warunki. Fundamentem udanego eventu jest prowadzenie aktywnej rozmowy, dlatego też zalecane jest, aby restauracja wyposażona była w pomieszczenie o dobrej akustyce. Ponadto konieczne jest, aby przestrzeń była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla uczestników spotkania, gdyż w przeciwnym razie goście nie będą skupieniu na celu spotkania.

Imprezy integracyjne powinny skupiać się również na przyjemnościach. Zdecydowanie jedną z bardziej wyczekiwanych części wydarzenia jest spożycie posiłku. Godna polecenia restauracja powinna zapewniać szeroki wybór potraw, które będą muskać kubki smakowe wyszukaną fuzją smaków. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku gdy w jednej sali zgromadzeni będą ludzie z różnych kręgów kulturowych, bądź też o różnych preferencjach smakowych. W dzisiejszych czasach wiele osób eliminuje ze swojej diety składniki odzwierzęce, dlatego też rekomendowane jest, aby w menu lokalu znajdowały się opcje dedykowane wegetarianom bądź weganom.

W Restauracji American House z powodzeniem łączymy dwa rodzaje kuchni – polską i amerykańską. W naszej ofercie znajdują się zarówno wykwintne potrawy, jak i te, które zachwycają swoją prostotą. Dania serwowane są z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu prezentują się z klasą i elegancją. Oprócz tego w menu można znaleźć pozycje, które nie zawierają w sobie produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeżeli natomiast uczestnik spotkania nie odnajdzie odpowiedniego posiłku dla siebie, to z pewnością nasz szef kuchni zaproponuje danie, które podoła nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Restauracja na spotkanie biznesowe w Warszawie – obsługa

Istnieje opinia, która głosi, że szef kuchni jest najważniejszym członkiem całej ekipy restauracji. Jest to jednak mit, ponieważ na sukces lokalu pracują wszyscy zatrudnieni. Zespołowa praca i dobre relacje są kluczem do zaspokojenia potrzeb gości oraz zadowolenia ich pod każdym aspektem. Restauracja na kolację biznesową w Warszawie, jak i innych lokalizacjach powinna gwarantować wysokiej klasy obsługę, oferowaną przez energicznych kelnerów i barmanów, którzy zarażają swoim uśmiechem gości lokalu.

Team Restauracji American House składa się z doświadczonych pracowników, którzy profesjonalnie podchodzą do kwestii obsługi klienta. Dzięki temu Twoje spotkanie biznesowe przebiegnie bez zbędnych nieprzyjemności.

Spotkanie firmowe w Warszawie – jak je zorganizować?

Eventy firmowe w Warszawie to chleb powszedni dla wielu lokali, ponieważ miasto zdominowane jest przez przedsiębiorstwa – zarówno te rodzinne, jak i duże korporacje. W naszej restauracji odbyły się setki spotkań biznesowych, dlatego też mamy duże doświadczenie w planowaniu tego typu imprez. Jak zatem pomyślnie zorganizować takie wydarzenie?

  1. Dostarcz uczestnikom jak najwięcej informacji z wyprzedzeniem – rekomendowane jest, aby zapraszać gości na spotkania firmowe z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Ponadto warto także kilka dni przed posiedzeniem przekazać im materiały, które będą umawiane na spotkaniu. Dzięki temu będą mogli odpowiednio przygotować się merytorycznie.
  2. Ustal czas spotkania – jest to bardzo istotne, ponieważ wówczas zaproszone osoby będą mieć możliwość dokładnego zaplanowania swojego dnia.
  3. Przygotuj dokładny plan spotkania – pozwoli to na uniknięcie chaosu, dzięki czemu będziecie mieć czas na luźne konwersacje i degustowanie posiłków.

Często na posiedzeniach firmowych, odbywających się w biurowcu lub sali konferencyjnej, to organizator odpowiedzialny jest za właściwie przyszykowane miejsca oraz zaopatrzenie stolików w napoje i przekąski. Może okazać się to nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy masz wiele innych obowiązków do wykonania. Decydując się na spotkanie biznesowe w Warszawie, które zostanie zaaranżowane w naszym lokalu, wybierasz jednocześnie profesjonalizm i komfort, ponieważ zajmiemy się wszystkimi kwestiami, związanymi z opracowaniem detali, takimi jak przygotowanie sali, czy też napoi i potraw.

Impreza firmowa w Warszawie – o czym pamiętać?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, jak zorganizować firmową imprezę integracyjną w Warszawie, tak aby odciąć się na chwilę od miejskiego zgiełku. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest urządzenie przyjęcia w kameralnej restauracji. Dzięki temu zapewnisz gościom odizolowanie się od reali miejskiego życia, co spowoduje, że będą się mogli zrelaksować i korzystać w pełni z wydarzenia.

Jest kilka przyjętych zasad, które powinny obowiązywać na takim spotkaniu. Po pierwsze, nie należy inicjować rozmów o pracy – pamiętaj, że jest to ich czas wolny, który woleliby wykorzystać na zabawę. Po drugie, bądź otwarty. Dzięki temu każdy uczestnik będzie czuć się komfortowo w Twoim towarzystwie, co zaowocuje wzmocnieniem relacji zawodowych. Należy również zakopać wszystkie topory wojenne. Więzi zawodowe wiążą się często z niezgodą, niemniej jednak warto na czas imprezy zapomnieć o zaistniałych sprzeczkach.

Impreza firmowa w Warszawie – Restauracja American House

Restauracja jest trafnym miejscem do zorganizowania eventu firmowego w Warszawie, ponieważ zapewnia szereg możliwości – od konsumpcji posiłków, poprzez prowadzenie wciągających konwersacji, aż do aktywnej zabawy w postaci tańca.

Zespół pracowników Restauracji American House pomoże Ci przeżyć niezapomnianą imprezę firmową, którą Twoi goście będą miło wspominać.

Firmowe imprezy integracyjne w Warszawie – sieć hoteli

Przyjęcia firmowe w Warszawie znane są ze swojej aktywnej zabawy, która dla niektórych osób może być wyczerpująca. Z tego powodu warto wcześniej zarezerwować pokoje w hotelu, aby chętni uczestnicy zostali na noc w bezpiecznym miejscu, w którym będą mogli się wyspać. Jest to również dobre rozwiązanie, wówczas gdy Ty i inni pracownicy mieszkacie poza granicami Warszawy i zdecydowaliście się na to, aby wasza firmowa integracja obyła się w stolicy. Nasz budynek oprócz restauracji wyposażony jest także w przytulne pokoje hotelowe. Ponadto nasi goście hotelowi mają w pakiecie zapewniony smaczny, poranny bufet szwedzki, który bogaty jest w wysokiej jakości produkty i dania śniadaniowe.

Jeżeli natomiast wybrałeś ze swoim wspólnikiem zawodowym miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie, to możesz zatrzymać się w jednym z hoteli Restauracji American House. Otrzymasz nie tylko ustronny kącik, ale i również dostęp do darmowego WiFi, dzięki czemu będziesz mógł dokończyć ewentualny projekt zlecony Ci w pracy. Jeden z naszych obiektów jest bezobsługowy, niemniej jednak jego pokoje posiadają aneksy kuchenne, dzięki czemu będziesz mógł przygotować swoje ulubione śniadanie według sprawdzonego przepisu.

Restauracje na spotkania biznesowe w Warszawie – i nie tylko

Nasz lokal oferuje nie tylko udostępnienie sal na spotkania biznesowe oraz imprezy firmowe, ale i inne okoliczności. Jeśli szukasz restauracji na przyjęcie weselne w Warszawie lub restaurację na komunię i chrzciny, to dobrze trafiłeś.

Nasz obiekt posiada także piękny ogród, który w letnie dni przybiera zieloną szatę. Jest to ciekawe urozmaicenie przyjęcia rodzinnego, ponieważ goście mają możliwość relaksu i zabawy w sąsiedztwie natury.

Restauracja American House – wysoka jakość usług

Nasz zespół specjalizuje się w aranżacji różnego typu imprez oraz spotkań biznesowych i firmowych. Nasze usługi świadczone są wedle życzeń i potrzeb gości, co daje gwarancje, że przebieg wydarzenia będzie zgodny z Twoim planem.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu drogą mailową (office@americanhouse.pl) lub telefoniczną +48 667-676-576. Wspólnie omówimy wszystkie szczegóły i wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Możesz nas również odwiedzić – lokal znajduje się w Warszawie na ulicy Baletowej 3. Jest to osiedle Ursynów.