Willa Baletowa

Warszawa-Ursynów

tel. +48 22 857 81 90

Nasza willa przy ulicy Baletowej, to kameralne miejsce na mapie Warszawy, które oferuje Państwu 12 stylowych 1, 2 i 3-osobowych pokoi. W każdym z nich znajduje się łazienka, klimatyzacja, TV oraz łącze Internetowe i WiFi. Dodatkowo, wybrane pokoje, posiadają własne tarasy. Codziennie rano, w restauracji na parterze, przygotowujemy świeże i smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Dla zapewnienia najwyższego komfortu naszych Gości, obsługa w obiekcie dostępna jest 24 godziny na dobę.

Willa Puławska

Warszawa-Ursynów

tel. +48 22 857 81 90

Willa Puławska to obiekt bezobsługowy (recepcja znajduje się w Willi Baletowa w odległości 500 metrów). Oferuje on zakwaterowanie w elegancko urządzonych pokojach z bezpłatnym WiFi. Pokoje dysponują częścią wypoczynkową oraz łazienką z prysznicem. Niektóre pokoje
są klimatyzowane. Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny z zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz wspólny salon z zestawem kina domowego. Osoby zainteresowane śniadaniem lub obiadokolacją zapraszamy do restauracji w Willi Baletowa.

Willa Hennela

Warszawa-Ursus

tel. +48 22 116 91 90

Willa Hennela to piękny przedwojenny dom z czerwonej cegły, który został odrestaurowany w stylu wiktoriańskim. W tej lokalizacji możemy zaoferować Państwu stylowe, 1, 2 i 4- osobowe pokoje wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu i WiFi. W cenie noclegu zawarte jest również śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w przytulnym salonie oraz postój na monitorowanym parkingu. Każdy z gości może przez całą dobę napić się kawy lub herbaty, a na życzenie możemy również zaserwować kolację – menu dostępne jest w recepcji.