Aktualności

Obudź w sobie dziecko!

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym gościom, tym dużym i tym małym, składamy najserdeczniejsze życzenia. W tym roku Dzień Dziecka jesteśmy zmuszeni świętować kameralnie, w domowej atmosferze. Mimo wszystko pragniemy podzielić się z Państwem dziecięcą radością! Zapraszamy do naszego ogródka restauracyjnego na wyjątkowe pucharki lodów, z żelkami i innymi słodkimi dodatkami. Obudźmy w sobie dziecko […]

zobacz

Zapraszamy na lunche!

Nowy miesiąc rozpoczynamy nową rozpiską lunchową. Zapraszamy do restauracji oraz do zamawień z bezpieczną dostawą pod drzwi.

zobacz

Aktualne Godziny Pracy

Ze względu na obecne ograniczenia związane z pandemią, uprzejmie informujemy, że godziny pracy naszej restauracji to 10:00-20:00.Mamy nadzieję, że już niedługo powrócimy do naszych normalnych godzin pracy. Poinformuemy Państwa o zmianach na naszej stronie.

zobacz

Bitwa na burgery

Szef kuchni Michał Stopczyński przygotował dla Was klasycznego amerykańskiego burgera z wołowiny, podanego z cheddarem i szparagami.Starszy kucharz Andrzej Taras zaatakował go kontrburgerem wege z ciecierzycy, suszonych pomidorów, papryki, kapusty pakchoy, panierowany w panko, podany z rukolą, świeżym pomidorem, chrupiącą cebulą i sosem Harris.

zobacz

Menu lunchowe

Zgodnie z nowym rozporządzeniem odmrażania gospodarki zapraszamy do naszej restauracji. Niezmiernie się cieszymy, że możemy znów Państwa gościć w naszych salach restauracyjnych oraz w naszym ogródku.Wciąż jednak dowozimy obiady w bezpiecznej dostawie pod drzwi. Wystarczy zadzwonić do nas pod numer 22 857 81 90, aby uzyskać więcej szczegółów.

zobacz

Stało się!

Dzięki najnowszemy rozporządzeniu możemy otworzyć ponownie sale restauracyjne dla Państwa. Już od 18 maja zapraszamy ponownie na dobre wino i soczystego steka. Podczas kwarantanny przystosowaliśmy restaurację zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Dokonaliśmy również lekkich zmian i odświeżyliśmy jej wygląd, a w naszym ogródku atmosferę relaksu podkreślą nowe lampy. Witamy w nowej rzeczywistości. Do zobaczenia w […]

zobacz

Nasze nowości w menu

zobacz